Про Компанію

Компанія ТОВ «Супермаш» почала свою діяльність в 1991 році

Компанія ТОВ «Супермаш» почала свою діяльність в 1991 році, ставши одним з піонерів косметичного виробництва в незалежній Україні. Багаторічне безперечне лідерство серед українських виробників парфумерно-косметичної продукції зміцнило міцні позиції компанії на ринку. Дилерська мережа ТОВ «Супермаш» налічує понад 100 компаній в Україні, країнах СНД і Балтії. Продукція компанії представлена в великих національних і міжнародних торгово-роздрібних мережах.

Продукція компанії «Супермаш»

Продукція компанії «Супермаш» користується стійким попитом у покупців і відповідає світовим стандартам. На сьогоднішній день в асортименті компанії близько 200 найменувань продуктів. Найбільш популярні бренди компанії - це освітлювач для волосся «Blondex», фарба для волосся «Florex Super», професійна серія по догляду та фарбування волосся «Master LUX», серія по догляду за волоссям і тілом «Фіто лінія» і звичайно безперечним лідером є серія лаків для укладки волосся «Леда».

Наша місія:

Ми створені, щоб професійно і відповідально виробляти продукцію, що відповідає запитам найвимогливіших покупців, створюючи позитивний образ українського виробника парфумерно-косметичної продукції.

Цілі:

  • Виробництво високоякісних косметичних продуктів
  • Збільшення частки присутності на ринку і закріплення на його провідних позиціях
  • Впровадження нових технологій у виробництві
  • Збільшення асортименту продукції для максимального задоволення потреб споживачів
  • Зміцнення відносин з партнерами з урахуванням довгострокової фінансової перспективи
  • Створення нових робочих місць

Ми сприйнятливі до коливань попиту на ринку, враховуємо найменші зміни і реагуємо на них.